Kāpēc vieni majas lapu izveido par 150 eiro citi par 1000

Liela izmēra kleitas Merloti
29/12/2017

Kāpēc vieni majas lapu izveido par 150 eiro citi par 1000

 

Cik daudz Jūs vajadzētu tērēt vietnē? Šis ir jautājums, ko lielākā daļa uzņēmumu īpašnieku, iespējams, kādu laiku jautā sev, ka viņi vēlas palielināt pārdošanas apjomus. Protams, atbilde uz šo jautājumu patiešām ir atkarīga no tā, kur Jūs esat kā uzņēmums, un kāds ir tīmekļa vietnes mērķis. Tātad nav reālas skaidras atbildes, taču šim emuāram vajadzētu palīdzēt Jums saprast to vietņu tipu cenu diapazonus, kurus lielākā daļa uzņēmumu saskarsies kādā brīdī savā dzīves ciklā.

Jaunais bizness (ieņēmumi 0 – 50 000 ASV dolāri)

Ja esat jauns uzņēmums, iespējams, meklējat vienkāršāku iespēju, lai iegūtu vietni, nevis neko. WordPress ir lieliska iespēja jaunam biznesam, jo Jūs to varat pārvaldīt pats un rediģēt saturu, nemaksājot web izstrādātāju / dizaineru, un tas ir salīdzinoši lēts salīdzinājumā ar citām platformām, kas jāizstrādā. WordPress ir arī bezmaksas programmatūra, tāpēc Jums nekad nav jāmaksā par tā licencēšanu.

Jums vajadzētu būt iespējai maksāt web dizainerim / izstrādātājam jebkurā vietā no 500-5000 dolāriem, lai iegūtu salīdzinoši vienkāršu WordPress vietni, kas Jums būtu jāuztur, kamēr esat jauns, un Jums nav resursu, lai izveidotu augstas klases vietni. Cita WordPress priekšrocība ir tā, ka tā ir relatīvi pielāgojama, lai, pieaugot, Jums vajadzētu spēt turpināt uzlabot vietni, nevis pārcelt uz pilnīgi jaunu platformu.

Squarespace ir arī lieliska iespēja, jo tas ir pat lētāks nekā iznomājot izstrādātāju, lai izveidotu WordPress vietni, kura maksā tikai 8, 16 vai 24 dolārus mēnesī atkarībā no izvēlētās pakas. Jums būs tikai Squarespace platforma, tādēļ paturiet prātā, kā Jūsu bizness aug, Jums var būt nepieciešams iziet no platformas, lai izveidotu sarežģītāku vietni.

Tātad, cik daudz vajadzētu iztērēt?

Tas tiešām ir atkarīgs no tā, kur atrodas Jūsu uzņēmums, kādas ir Jūsu vajadzības un cik vērtīga ir Jūsu uzņēmuma vietne vai tīmekļa vietne. Ja Jums ir nepieciešama e-komercijas izplatīšanas vietne, visticamāk, Jūs tērēsiet daudz vairāk, nekā uzņēmums, kuram vajadzīga informācijas vietne, jo Jūsu vietne var tieši ietekmēt Jūsu pārdošanu.

Es personīgi uzskatu, ka ceļš ir jāturpina tērēt vairāk avansu labākas tīmekļa vietnes, kuru var pielāgot un uzlabot laika gaitā. Sākot ar Squarespace vai citu lētu platformu, vispirms var būt lieliski, bet, tā kā Jūsu bizness aug, Jums būs jāpārveido, lai atbalstītu sarežģītāku vietni, kas galu galā izmaksās Jums vairāk laika un naudas, nevis darītu to pareizi no sākuma. Tomēr paturiet prātā, ka, ja vēlaties tērēt vairāk, Jums vajadzētu ietaupīt ievērojamu laiku un naudu mājas lapas realizācijai, jo, vienkārši izveidojot vietni, nepietiek, lai piesaistītu daudzus klientus no tīmekļa.

Šī link no about.com piedāvā labu ieskatu web dizaina izmaksās. Tas parāda, ka, ja Jums ir nepieciešamas tādas lietas kā mobilais dizains, multivides funkcionalitāte, pielāgota grafika, saturs un vairāk uzlabotas funkcijas, cena var strauji pieaugt. Dienas beigās, ja vēlaties, lai Jūsu vietne izcelties, Jums būs jāpavada laba nauda. Būt lēts, galu galā, varētu izmaksāt Jums naudu, klientus sazinoties ar konkurentu, kura pamatā ir labāka tīmekļa vietne, kas bieži vien ir viņu pirmais iespaids par Jūsu biznesu un Jūsu konkurentiem.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!