Kas ir mājas lapa ?

Mājas lapa ir tīklā pieejams informācijas kopums. Latviešu valodā, pareizāk  sakot, tas būtu mājas lapu saukt par interneta jeb tīmekļa vietni. To mēdz dēvēt arī par web lapu vai web saitu, kas ir žargons no angļu valodas (web site) un sarunvalodā nozīmē vienu un to pašu. Bet ja mēs no savas sarunvalodas izslēdzam visus tehniskos un svešvalodu vārdus, mājas lapu mēs varam salīdzināt ar digitālu vizītkarti mūsu modernajā tehnoloģiju pilnajā laikmetā, kas sev līdzi nes mūsu uzņēmuma reprezentāciju digitālajā vidē, jeb internetā.

Kam ir vajadzīga mājas lapa ?

Mūsdienās, gandrīz, neviens uzņēmums praktiski nespēj funkcionēt bez interneta un tā priekšrocībām. Varbūt, tas ir pārāk skarbi teikts, un Jūs lieliski darbojaties bez interneta sniegtajām priekšrocībām, tad mēs, droši, Jums varam apgalvot, ka pareizi izmantojot interneta piedāvātās iespējas ieņēmumi un rezultāti Jūsu uzņēmumā, noteikti, pareizi izmantojot šīs iespējas palielinātos. Pareizi izstrādāta mājas lapa veicina uzņēmuma atpazīstamību, jo bez datoriem un mobilajām ierīcēm, šobrīd, vairs jau nav iespējams neiztikt. Ar katru gadu iespējas un inovācijas digitālajā vidē tikai pieaug. Gadiem ejot uz priekšu, šobrīd, internets vairs jau nav nekāds jaunums. Attīstība IT nozarē aizvien palielinās. Caur internetu Jūs variet ne tikai iepazīstināt ar savu uzņēmumu potenciālos klientus, bet arī pārdot savas preces un pakalpojumus. Interneta veikals vienā no gadījumiem var palielināt Jūsu peļņu vai arī samazināt Jūsu izdevumus.Katram uzņēmējam ir svarīgi apzināties, ka mājas lapa var būt tikpat nozīmīga, kā jebkurš augsti kvalificēts darbinieks. Ne mazāk svarīgs faktors ir izmaksas: mājaslapa vienmēr izmaksās daudz lētāk nekā regulāra reklāma presē, radio vai televīzijā, turklāt, efektīvai reklāmai trūks informācija par mājas lapu, jo mūsdienu cilvēki ir pieraduši pie domas ka digitālajā vidē ir iespējams ieraudzīt, izlasīt un uzzināt informāciju par Jūsu uzņēmumu vairāk, nekā tā varētu tikt atspoguļota reklāmā.

Kādas ir mājas lapas priekšrocības ?

Veidojot jaunu mājas lapu Jūsu uzņēmumam paveras daudz jaunas iespējas un priekšrocības. Mājas lapā Jūsu apmeklētāji atradīs visu sev nepieciešamo informāciju par Jūsu uzņēmumu un sniegtajiem pakalpojumi, vai piedāvātajām produktiem.
Daudz ērtāku un mūsdienīgāku mājas lapu vēlas visi jaunie un esošie klienti. Iedomāsimies reālu situāciju mūsu digitālo iespēju laikmetā. Jūsu potenciāli jaunais klients atrodās laivā uz ezera un makšķerē, kad pēkšņi viņam rodas sajūta – ir pieķēries loms! Bet patiesībā, makšķere ir sapinusies zāles zem ūdens un klients pazaudē vienu no saviem mīļakajiem un veiksmīgākajiem mānekļiem. Viņš nedaudz sabēdājas par radušos situāciju, izņem no kabatas savu viedtālruni un ieet google mājas lapā. Meklētāja viņš meklē savu īpašo mānekli, un tā kā Jums ir moderna un mobilajai versijai draudzīga mājas lapa, kā arī labi seo meklēšanas vārdi, Jūsu mājas lapa ir pati pirmā meklētaja sarakstā. Klients atver mājas lapu, kura ir ērti un viegli uztverama un minūtes laikā veic pasūtījumu tieši no Jums. Labi gan klientam, gan Jums. Svarīgākā doma no visa šī stāsta ir par to, ka mums ir jātiecās līdzi laikam un jāizmanto viss, ko vien ir iespējams izmantot, lai uzlabotu un pilnveidotu savu uzņēmumu. Laiks ko pavada mājas lapas apmeklētājs Jūsu mājas lapā ir ļoti svarīgs, jo ilgāk cilvēks atrodas Jūsu mājas lapā, jo lielāka pastāv iespēja, ka šis konkrētais apmeklētājs veiks pirkumu vai ņems tieši Jūsu uzņēmuma piedāvātos produktus vai pakalpojumus. Statistikas dati liecina, ka cilvēki, pārsvarā, pirms pirkuma veikšanas fiziskā veikalā, lielākoties meklē informāciju internetā. Šī varētu būt gan papildus informācija, alternatīvi uzņēmumi vai arī labākā cena. Ja Jums ir mājas lapa un labākais piedāvājums, Jūs būsiet uzvarētājs, pat ja Jūsu potenciālais klients tajā mirklī ir atradies fiziskā, Jums konkurējošā uzņēmumā! Plusi un priekšrocības no mājas lapas ir ļoti daudz, bet dzīve noteikti visiem ir pierādījusi ka daudz svarīgāka ir praktiska pieredze nekā tīra teorija.

Mājas lapas mēdz būt dažādas, katram gadījumam ir savs atbilstošs un individuāls veids:

  Vizītkartes mājas lapa
(ar unikālu dizainu)
Paraugs: www.autodirect.lv
Vizītkartes mājas lapa ir mājas lapa līdz 5 sadaļām. Pārsvarā “Par Mums”, “Pakalpojumi”, “Kontakti”, “Kā Mus atrast?” utt. Klientam tiek izstrādāts unikāls dizains. Mājas lapa ir tikai un vienīgi vienā valodā, pārsvarā latviešu – valodu var izvēlēties. Administrācijas rīks vizītkartes mājas lapai nav. Tas nozīmē, ka klients nevar pašrocīgi mainīt saturu mājas lapai. no 850.00 € līdz 1050.00 €
  Biznesa mājas lapa
(uz platformas un unikālu dizainu)
Paraugs: www.rozlejas.lv
Mājas lapa tiek izstrādāta uz gatavas platformas kā OpenCart, Joomla. Tiek izstrādāts unikāls dizains. Kā arī, administrācijas rīks ir iekļauts izstrādē. Salīdzīnājumā ar i-veikalu izstrāde ir vienkāršāka. no 1050.00 € līdz 1450.00 €
  Interneta veikals
(ar gatavu platformu un ne unikālu dizainu un speciālām prasībām)
Paraugs: www.sporttime.lv
Interneta veikals tiek izstrādāts pēc klienta vēlmēm, kas ir programmēšanas darbi bez gatavām platformām kā WordPress, OpenCart, Joomla utt. Tiek izstrādāts unikāls dizains. Kā arī administrācijas rīks ir iekļauts izstrādē. no 1450.00 € līdz 3500.00 €
 majas-lapas-izstrade-merloti.lv-interneta-veikals-majas-lapa Interneta veikals
(ar gatavu platformu un unikālu dizainu)
Paraugs: latpartika.lv
Interneta veikals tiek izstrādāts pēc klienta vēlmēm izmantojot gatavu platformu OpenCart, Joomla utt. Tiek izstrādāts unikāls dizains. Kā arī administrācijas rīks ir iekļauts gatavajā platformā. no 2500.00 € līdz 9550.00 €
 majas-lapas-izstrade-electro.ee-interneta-veikals-majas-lapa Interneta veikals
(ar gatavu platformu un gatavu dizainu, iebuvētajām iespējām)
Paraugs: www.electro.ee
Interneta veikals tiek izstrādāts pēc klienta vēlmēm izmantojot gatavu platformu OpenCart, Joomla utt. Tiek piedāvāti vairāki gatavi dizaina varianti. Kā arī administrācijas rīks ir iekļauts gatavajā platformā. no 650.00 € līdz 1600.00 €

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā izveidot mājas lapu ?

Mājas lapas izveidei cenu nosaukt nav iespējams uzreiz. No sākuma ir jāsaprot, kāda veida mājas lapa Jums ir nepieciešama. Tas ir pirmais solis. Otrais solis ir komunikācija, kuras laikā Jūs varēsiet uzzināt precīzas mājas lapas izmaksas. Aptuvenās mājas lapas izmaksas Jūs variet redzēt mūsu izcenojumu sadaļās.

Es apmēram zinu, kāda veida mājas lapa man ir vajadzīga. Gribu zināt cenu un cenu atšķirības starp pakalpojumiem, un saprast, kādas ir atšķirības. Vai tas ir iespējams ?

Protams. Atrakstiet mums kāda veida mājas lapa vai pakalpojums Jums ir nepieciešams un trīs darba dienu laikā mēs sastādīsim un nosūtīsim Jums tāmi ar izcenojumiem un pieejamajiem variantiem.

Es zinu, ka man ir nepieciešama mājas lapa, bet nesaprotu kāda tieši. Vai Jūs, man variet, palīdzēt ?

Šajos jautājumos mēs vienmēr sniedzam Jums bezmaksas konsultāciju, pastāstam, kādi ir pieejamie varianti un veidi, noskaidrojam, kas tieši ir tas, kas Jums ir vajadzīgs.

Vai mājas lapa tiek veidota uz gatavas platformas ?

Mēs tomēr vairāk esam par unikālu mājas lapas dizainu un tās kodu, bet ja ir tāda nepieciešamība vai vēlēšanās, protams, ir iespējams izmantot arī gatavu platformu.

Kāda ir atšķirība starp unikālu mājas lapu, un tādu, kas ir veidota uz platformas ?

Tas ir tas pats, kas paņemt baltu papīra lapu un pildspalvu un sākt rakstīt sacerējumu, vai otra iespēja paņemt gatavu darbu, nomainīt autoru, nosaukumu, pierakstīt klāt savas domas. Vārds unikāls pats par sevi, sevī ietver definīciju – īpašs, savādāks. Mājas lapas kods un dizains tiek veidots no baltas lapas. Tas ir viegli pielāgojams visam, tajā ir iespēja ielikt visu, viegli veikt labojumus nākotnē, ja tādi nepieciešami. Dizains ir pilnīgs Jūsu domu atspoguļojums.

Vēlos izveidot mājas lapu pie Jums, kas man ir jādara ?

Sekojoši Jūs variet nosūtīt mums ziņojumu no mūsu mājaslapas sadaļā kontakti. Otra iespēja nosūtīt mums e-pastu uz info@majaslapuuzturesana.lv.

Kas notiek tālāk, kad esmu sazinājies ar Jums un izlēmis par to ko vēlos ?

Mēs norunājam ar Jums tikšanos, izrunājam visas detaļas, sagatavojam līgumu.

Es neatrodos Rīga un man nav iespējas tik viegli ierasties uz tikšanos, kādas ir alternatīvas ?

Tā kā, mēs dzīvojam modernā tehnoloģiju pasaule, mēs visus interesējošos jautājumus varam pārrunāt telefoniski un apmainoties ar e-pastiem, sastādīsim līgumu un nosūtīsim Jums.

Kas būs nepieciešams no manas puses uzsākot sadarbību ar Jums ?

Ievērot parakstītā līguma noteikumus, sniegt mums informāciju, kas būs nepieciešama Jūsu mājas lapas izveidei.

Cik ilgs laiks ir vajadzīgs, lai izveidotu mājas lapu ?

Tas ir atkarīgs no tā, kāda veida mājas lapu vai pakalpojumu Jūs esiet izvēlējies. Vidēji tas ir 1 līdz 2 mēnešiem. Līgumā tiek noteikts termiņš, kuru mēs arī ievērojam.

Vai bez mājas lapu izveides Jūs piedāvājiet, arī kādus citus pakalpojumus ?

Jā, protams. Piedāvājam saviem klientiem jau 2 gadus mājas lapu uzturēšanas pakalpojumus. Piedāvājam arī ar mājas lapām saistītu papildus pakalpojumus, kā mājas lapas uzturēšana, valodu tulkojumus, logo izveidi, banneru izveidi, SEO piesaistīšanu mājas lapai. Piedāvājam arī individuālas programmu izstrādi.

Gribu mājas lapu, zinu, kas man ir vajadzīgs, bet man nav laika gatavot rakstus, attēlus un visu pārējo, kas ir nepieciešams, veiksmīgas mājas lapas izveidei. Ko Jūs man ieteiktu ?

Visam un vienmēr var atrast risinājumus. Jūs variet izmantot papildus pakalpojumu un mēs to paveiksim Jūsu vietā.

Cik maksā mājas lapas uzturēšana mēnesi ?

Tas ir atkarīgs no tā, cik liela apjoma uzturēšana Jums ir nepieciešama. Ar hostinga cenām Jūs variet iepazīties mūsu mājas lapas sadaļā – mājas lapas uzturēšana.

Vai Jūs darbojieties oficiāli ?

Protams. Mūsu uzņēmums SIA „INT”, ir reģistrēts uzņēmums un PVN maksātājs. PVN numurs LV50103249521 Reģistrācijas numurs 50103249521

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!