Par mums

Mēs esam radoša IT speciālistu komanda, kas veiksmīgi savā jomā darbojās jau kopš 2009. gada. Mūsu uzņēmuma nosaukums ir SIA “INT”, kas tulkojumā nozīmē Intelligent IT (inteliģenti Informācijas Tehnoloģijas risinājumi). Mūsu pamatnodarbošanās ir mājas lapu izstrādes – portāli, interneta veikali, koorparatīvas mājas lapas, vizītkaršu mājas lapas. Ja ir nepieciešamība piedāvājam logo izstrādi, banneru izstrādi un tulkošanas darbus. Jau apaļus trīs gadus piedāvajam saviem klientiem mājas lapas uzturēšanas pakalpojumus. Mūsu darbus Jūs varat atrast sadaļā – Mūsu darbi. Mūsu darbos, Jūs viegli spēsiet pamanīt to, cik katrs ir dažāds un savādāks, tā ir mūsu prioritāte – unikalitāte. Jums nekad nebūs jāuztraucās par to, vai kāda jaukā dienā serfojot internetā neuzdursieties uz tādu pašu mājas lapas dizainu, kāds ir Jums. Mēs mājas lapas programmējam no nulles, katrai mājas lapai ir savs unikālais kods un dizains. Protams, ja ir nepieciešamība un klients vēlās, mēs varam izmantot gatavas platformas, bet mūsu pamatdarbība balstās uz individualitāti.

Bieži vien daudzi sev uzdod jautājumu: “Vai man ir vajadzīga mājas lapa ?” Mēs nevaram atbildēt 100.00 %, bet varam teikt, ka 99.99 % mājas lapas izveide ir biznesa attīstība, latiņas pacelšana, laba reklāma. Ir 21. gs. un tehnoloģijas attīstās ļoti ātri, interneta pasaule un tās sniegtie pakalpojumi aizvien vairāk iekaro pasauli. Nav svarīgi vai Jūs esat uzņēmējs, brīvmākslinieks, organizācija vai jebkas cits, ja Jums vēl nav mājas lapa, ir vērts padomāt par to, jo zaudētājs Jūs nebūsiet nekad! Ja Jums ir ideja – mēs to labprāt realizēsim. Ja Jūs ziniet, ka Jums vajag, bet neziniet īsti ko rakstīt, zvaniet mēs palīdzēsim Jums izdomāt, kas ir tas, kas Jums vislabāk ir nepieciešams.

Mūsu moto ir: Mūsu pakalpojumi – Jūsu ceļš uz izaugsmi. Tas arī pasaka priekšā to, kādēļ ir vērts izvēlēties tieši mūsu pakalpojumus. Mēs iekļaujamies termiņos, augsti vērtējam sadarbību ar saviem klientiem, apgūstam un savā darbā pielietojam vislabākās un jaunākās tehnoloģijas, mums ir pieredze, kuru cenšamies dubultot katru iespējamo mirkli, mums ir svarīgi mūsu klienti. Pats galvenais ir atcerēties to, ka nav neatrisināmu situāciju. Vienmēr ir iespēja jautāt, runāt, komunicēt un izvēlēties sev labāko risinājumu. Mēs katru projektu izstrādājam individuāli, piedāvājam unikālus risinājumus – tādi mēs esam – Inteliģentā Informāciju Tehnoloģiju risinājumu komanda!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!